Aktuality

4. kolo mistrovských zápasů 25.-26.5.

Aktuality | úterý 4. června 2019, 12:38

Přinášíme přehled odehraných mistrovských zápasů našeho oddílu ze 4. hracího kola.

Dospělí A:

Výraznou porážku si připsali na své konto tenisté našeho ačka. Ve 4. kole Pardubického přeboru nestačili na TOSK Žamberk B a na kurtech v Žamberku podlehli 1:8. O jediný úspěch úspěch našeho družstva se postaraly ženy. Nela Dufková a Aneta Štolfová vyhrály svoji čtyřhru nad párem Adéla Hruběšová, Simona Niemec 6:3, 6:3. Ve všech ostatních zápasech tahali naši hráči za kratší konec. Kompletní výsledky zápasu zde.

Dospělí B:

Dorost:

V oslabené sestavě nastoupilo družstvo dorostu ke svému nedělnímu zápasu v Ústí nad Orlicí. S nelehkým zápasem se vypořádalo dobře a zvítězilo 6:3. Ozdobou celého zápasu družstev bylo utkání jedniček. Aleš Bouchner zvítězil nad domácím Martinem Paukertem 6:4, 5:7, 6:3. Po singlech vedlo naše družstvo 4:2 a v utkání čtyřher přidali naši hráči další 2 body. Kompletní výsledky zápasu zde.

Starší žactvo A:

Do utkání s DTJ Hradec Králové B nastoupilo naše družstvo bez děvčat. I tak se naši borci prali srdnatě o výsledek. Jednička našeho družstva Josef Havlík podlehl ve třech setech Kryštofovi Sibernáglovi 6:3, 3:6, 0:6. Jaroslav Zavřel naproti tomu svůj tříseťák zakončil vítezně - Rodana Flídra porazil 4:6, 6:1, 6:0. David Brückner přidal druhý bod po výhře 6:0, 6:1 nad Vojtěchem Vyčítalem. Další třísetovou bitvu svedli David Brückner a Jaroslav Zavřel. Ti podlehli páru Kryštof Silbernágl, Josef Svoboda 2:6, 6:2, 5:7. Kompletní výsledky zápasu zde.

Starší žactvo B:

Mladší žactvo A:

Mladší žáci A se utkali ve venkovním zápase s družstvem DTJ Hradec Králové B. Z Hradce Králové si přivezli vysokou výhru 9:0. Jediný třśetový zápas odehrála Kateřina Rakoušová, která zdolala Valerii Ševečkovou 2:6, 6:1, 6:4. Kompletní výsledky zápasu zde.

Mladší žactvo B:

Baby A:

Babytenisté zavítali do České Třebové, kde podlehli silnému soupeři výsledkem 0:6. Po čestném úspěchu sahali ve čtyřhře David Mikeš se Sebastiánem Urbanem, kteří podlehli proti páru Charlotte Crhová, Tomáš Arnold výsledkem 6:7. Kompletní výsledky zápasu zde.

Baby B:

Pěkného výsledku se podařilo dosáhnout babytenistům B. Proti TO TJ Tesla Pardubice B vyhráli 4:2. Po singlech byl stav zápasu již 3:1 ve prospěch našeho družstva a vítězství pak babytenisté stvrdili ve čtyřhrách. Kompletní výsledky zde.

prazdniny