Aktuality

5. kolo mistrovských zápasů 8.-9.6.

Aktuality | středa 12. června 2019, 14:44

O ulynulém víkendu bylo sehráno již páté kolo mistrovských zápasů. Družstvo dospělých porazilo v derby TK SB Světlá nad Sázavou 6:3 a udrželo s konečnou platností Pardubický přebor i pro příští rok.

Dospělí A:

Poměrně důležitý zápas sehrálo v naše áčko v sobotu na domácích kurtech. Za soupeře mělo družtvo TK SB Světlá nad Sázavou a případné vítězství mohlo rozhodnout o udržení Pardubického přeboru i pro příští rok. V utkání byly sehrány celkem 4 tříśetové zápasy a i to svědčilo o tom, že nikdo nedal nikomu nic zadarmo. Po singlech vedlo naše družstvo 4:2 a po odehraných čtyřhrách zněl výsledek 6:3 pro naše družstvo. Na kompletní výsledky zápasu se můžete podívat zde.

Dospělí B:

V Pardubické soutěži odehrálo béčko dospělých svůj zápas v Holicích. Zde podlehli 1:8. Čestný úspěch zaznamenala pro naše družstvo Markéta Findeisová. Ta porazila v dramatickém zápase Nikolu Betákovou 7:6, 7:5. Na kompletní výsledky zápasu se můžete podívat zde.

Dorost:

V domácím zápase změřili dorostenci síly s družstvem TC Chrudim. Po čtyřhrách vedlo naše družstvo 4:2. Potřebný pátý bod se podařilo uhrát našim hráčům ve čtyřhrách a vysledek byl stanoven na 6:3. Na kompletní výsledky zápasu se můžete podívat zde.

Starší žáci A:

Starší žactvo nastoupilo v domácím zápase proti TO TJ Tesla Pardubice A. Již po singlech bylo rozhodnuto o vítezi zápasu, když stav byl 5:1 ve prospěch našeho družstva. Zbylé tři body přidali naši hráči ve čtyřhrách. Na kompletní výsledky zápasu se můžete podívat zde.

Starší žáci B:

Rezerva staršího žactva zajížděla ke svému zäpasu do Hradce Králové. S DTJ Hradec Králové B svedla další nelehký zápas a podlehla 1:8. Čestný bod našeho družstva zaznamenala děvčata, která zvítezila v třísetovém zápase. Kateřina Rakoušová spolu s Bárou Soukalovou porazili pár Nela Linhartová, Dominika Růtová 2:6, 6:0, 7:6. Na kompletní výsledky zápasu se můžete podívat zde.

Mladší žáci A:

První a druhé družstvo Junior tour se utkalo na kurtech v Havličkově Brodě. Svému soupeři - družstvu DTJ Hradec Králové A podlehli naši hráči 2:7. O jeden bod našeho družstva se postarala přesvědčivým výkonem jednička našeho družstva David Brückner. Tareka El Gazzara porazil 6:2, 6:1. Druhý bod zaznamemalo naše družstvo ve čtyřhře, když hráč HK pro zranění skrečoval zápas. Na kompletní výsledky zápasu se můžete podívat zde.

Mladší žáci B:

Béčko mladších žáků se utkalo v Pardubicích se silným LTCPardubice A. V nekompletní sestavě podlehli 0:9. Na kompletní výsledky se můžete podívat zde.

Baby A:

V domácím zápase nastoupili babytenisté proti družstvu TC Chrudim a zvítězili přesvědčivě 6:0. V Pardubickém přeboru drží zatím druhou příčku za vedoucím TK Hlinsko. Na kompletní výsledky zápasu se můžete podívat zde.

Baby B:

Družstvo babytenistů zajíždělo ke svému poslednímu zápasu Pardubické soutěže do Světlŕ nad Sázavou. Zde se podařilo našim borcům zvítězit 4:2 a ve skupině obsadit konečné velmi dobré 4. místo ze 6 družstev. Na kompletní výsledky zápasu se můžete podívat zde.
 

prazdniny