Aktuality

Byla zahájena sezóna družstev

Aktuality | čtvrtek 2. května 2019, 13:02

Poslední dubnový víkend byly rozehrány první soutěžní zápasy družstev. Do bojů zasáhla všechna naše družstva. Pojďme se podívat jak se jim dařilo.

Dospělí A:

Hned na úvod Pardubického přeboru sehrálo naše áčko velmi vyrovnaný zápas, který bohužel skončil v neprospěch našeho družstva. V domácím zápase jsme přivítali LTC Pardubice C. Velmi důležité body v tomto zápase vybojovala děvčata. Jak Nela Dufková, tak i Sára Brabcová vyhrály svoje zápasy singla a dařilo se jim rovněž i ve čtyřhře. Výborný zápas sehrála jednička našeho týmu - Lukáš Brückner. Ten porazil ve třech setech Vojtěcha Veigerta 1:6, 6:4, 6:2. Zápas dospěl do stavu 4:4 a v poslední hrané čtyřhře se mělo rozhodnout o vítězi zápasu. Ten se povedl lépe hostujícímu družstvu a Filip Brückner s Lukášem Brücknerem podlehli dvojici Vojtěch Veigert, Lukáš Kelnar 2:6, 4:6. Kompletní výsledky zápasu zde.

Dospělí B:

Brodský B tým odehrál svůj zápas na dvorcích Energetiku Chvaletice. V tomto případě se jedná o Pardubickou krajskou soutěž - 1. třída B. I v tomto případě bodovala děvčata, která zařídila všechny 3 body družstva. Ostatní naši tenisté nezaznamenali žádny bod a tak béčko podlehlo v Chvaleticích výsledkem 3:6. Kompletní výsledky zde.

Dorost:

V neděli 28.4. si družstvo dorostu poměřilo síly v domácím zápase s družstvem TJ Slovan Moravská Třebová z.s. Jednalo se o zápas Pardubického přeboru. Po dvouhrách byl nadějný stav 4:2 ve prospěch našeho družstva. Jeden třísetový zápas svedl Vojta Křepinský, který otáčel nepříznivý stav proti Josefu Málkovi, aby nakonec vyhrál po setech 2:6, 6:2, 6:3. V závěrečných čtyřhrách pak naši hráči uhráli všechny 3 body a mohli se radovat z výhry 7:2. Kompletní výsledky zápasu zde.

Starší žáci A:

Hned v I. kole Junior Tour se utkali starší žáci A a starší žáci B. Domácím družstvem bylo podle rozlosování družstvo B. Zápas se vyvíjel jednoznačně ve prospěch brodského áčka a rovněž tak vyzněl i výsledek - 9:0. Kompletní výsledky zápasu zde.

Starší žáci B:

Hned v I. kole Junior Tour se utkali starší žáci B a starší žáci A. Domácím družstvem bylo podle rozlosování družstvo B. Zápas se vyvíjel jednoznačně ve prospěch brodského áčka a rovněž tak vyzněl i výsledek - 9:0. Kompletní výsledky zápasu zde.

Mladší žáci A:

V domácím zápase Junior Tour přivítali mladší žáci A TC Chrudim A. O výsledku bylo rozhodnuto již po odehraných singlech. Žádný ze zápasu nešel do třetího setu a naši tenisté vedli po singlech již 6:0. Ve čtyřhrách soupeř zkorigoval výsledný stav utkání na 8:1.

Mladší žáci B:

Baby A:

Baby B:

prazdniny