Aktuality

Družstvo dospělých vyhrálo na Tesle Pardubice!

Aktuality | pondělí 6. května 2019, 09:48

Důležitou výhru si přivezlo družstvo dospělých A z Pardubic. Po minulém týdnu, kdy prohrálo s LTC Pardubice těsně 4:5, si tentokrát přivezlo z Pardubic výhru 5:4. Dorostencům se podařilo v Pardubicích též loupit. Po dramatickém utkání si přivezlo výhru z LTC Pardubice 5:4. Přinášíme i výsledky ostatních družstev.

Dospělí A:

První body do Pardubického přeboru si připsali hráči týmu A. Vyrovnané utkání se hrálo v sobotu na kurtech Tesly Pardubice. Po singlech byl stav zápasu 4:2 ve prospěch našeho týmu. O dva body se postarala děvčata - Aneta Štolfová a Sára Brabcová. Obě vyhrála svoje zápasy s přehledem. Třetí bod přidala jednička našeho týmu Lukáš Brückner, který se prezentuje velmi dobrými výkony. Jaromíra Jiráka porazil 6:0, 6:3. Čtvrtý bod byl připsán našemu týmu při neúčasti čtvrtého hráče soupeře. Vojta Grün podlehl v bojovném zápase ve 3 setech. Rozhodující pátý bod zařídila děvčata, když ve třech setech porazila pár Pavla Škuligová, Tereza Blažková 6:0, 6:7 a 6:3. Kompletní výsledky zde.

Dospělí B:

Béčko dospělých si v domácím zápase zahrálo proti TO TJ Tesla Pardubice B a prohrálo 0:9. Nejblíže čestného úspěchu byla Mirka Melounová, která podlehla Marii Kláře Kubešové po třech setech 6:4, 1:6, 3:6. Kompletní výsledky zde.

Dorost:

Výborného výsledku se podařilo dosáhnout dorostencům, kteří zvítězili nad LTC Pardubice B poměrem 5:4. Zápas byl dramatický až do úplného závěru. 3:3 byl stav utkání po odehraných singlech. O vítězství rozhodly čtyřhry, které naši hráči zvládli lépe. Kompletní výsledky zde.

Starší žáci A:

Starší žáci si v domácím zápase poradili s Lokomotivou Trutnov A. Již po singlech vedlo naše družstvo 5:1 a o výhře tak bylo rozhodnuto. Ve zbývajících čtyřhrách byl upraven stav utkání na 7:2. Kompletní výsledky zde.

Starší žáci B:

Rezerva staršího žactva podlehla na kurtech Tesly Pardubice A 0:9. Blízko k čestnému úspěchu byli ve čtyřhře Adam Křepinský s Erikem Šrámkem. Ti podelhli svému soupeři v rozhodujícím třetím setu v supertiebreaku 13:15. Kompletní výsledky zde.

Mladší žáci A:

Mladší žáci si poměřili svoje tenisové dovednosti, tak jako starší žáci A, také s hráči Lokomotivy Trutnov. V tomto případě však na kurtech Lokomotivy. Vyhráli stejným výsledkem 7:2. O výsledku bylo rozhodnuto rovněž již v singlech. Kompletní výsledky zde.

Mladší žáci B:

Mladší žáci B v domácím zápase přivítali TK Pernštýn 1897 Pardubice A. Silnému soupeři podlehli 1:8. O jediný bod zápasu se postarala Nela Palánová, která otočila zápas s Vendulou Prausovou. Nela prohrála první set 0:6 aby následně předvedla husarský kousek a vyhrála dva následující sety 7:5, 7:5. Kompletní výsledky zde.

Baby A:

Babytenisté zvítězili v domácím zápase nad hráči LTC Vysoké Mýto A 6:0. Kompletní výsledky zde.

Baby B:

prazdniny