Aktuality

Příští víkend začínají soutěže družstev!

Aktuality | neděle 21. dubna 2019, 12:18

Poslední dubnový víkend se naplno rozjedou týmové soutěže družstev. Náš oddíl bude reprezentovat celkem 9 týmů. Tento rok se nepodařilo složit družstvo minitenisu. V ostatních kategoriích má náš oddíl zastoupení většinou v podobě dvou družstev.

Družstvo Babytenisu ponese název TJ Jiskra Havl.Brod - TK SB Světlá/S. Družstvo A bude hrát v nejvyšší soutěži a to v Pardubickém přeboru. Družstvo B pak bude reprezentovat v Pardubické soutěži A.

Po dvou družstvech bude mít i kategorie mladšího žactva. Družstvo A bude hrát nejvyšší soutěž O putovní pohár prezidenta ČTS. Družstvo B pak zabojuje v Pardubickém přeboru.

Starší žáci budou mít rovněž po dvou družstvech. Obě budou hrát nejvyšší soutěž O putovní pohár prezidenta ČTS.

Dorost je jedinou kategorií, kde budeme mít družstvo jedno. To bude hrát Pardubický přebor.

Poslední kategorií je kategorie dospělých. Zde se našemu oddílu dlouho nedařilo sestavit žádné družstvo a byli jsme jedním z mála oddílů ve Východočeské oblasti, který neměl v této kategorii zasoupení. To je však již minulostí a soutěže v kategrii dospělých hraje náš oddíl již třetím rokem. V letošním roce to budou dokonce družstva dvě. Družstvo A bude hrát Pardubický přebor a Družstvo B pak Pardubickou krajskou soutěž - 1. třída B.

prazdniny