Aktuality

Oblastní přeborník je z Havlíčkova Brodu!

Aktuality | pondělí 15. května 2017, 22:07

Výborného úspěchu se podařilo dosáhnout hráči našeho oddílu Luboši Laštovičkovi. Na oblastním přeboru, který se konal tento víkend v Ústí nad Orlicí, nepoznal Luboš přemožitele a stal se tak oblastním přeborníkem v kategorii mladší žactvo. Ve finále porazil Jakuba Vrtěnu z TO TJ Svitavy ve třech setech 3:6, 6:3, 6:2. Úspěch dovršil Luboš v turnaji čtyřhry, kterou spolu s Fialou z Lokomotivy Trutnov také vyhrál. Ve finále porazili pár Vrtěna, Němec (TENIS-CENTRUM DTJ HK) 4:6, 6:2, 1:0 (6). Gratulujeme ke skvělému úspěchu!

Rozpis domácích zápasů družstev

Aktuality | neděle 14. května 2017, 15:14

Po pauze pokračují příští víkend 20. - 21.5. opět soutěže družstev. V sobotu 20.5. od 9 hod. se odehrají 3 zápasy. Družstvo dospělých přivítá Rosice nad Labem a družstvo starších žáků A sehraje zápas se Spartakem Polička. Odpoledne od 14 hodin odehraje svůj mistrovský zápas družstvo Baby C. Soupeřem jim bude družstvo TK Česká Třebová z.s. B. Neděle 21.5. bude hracím dnem mladšího žactva. Družstvo A sehraje zápas s TO TJ Svitavy A a družstvo B sehraje zápas s TO TJ Tesla Pardubice B. Oba zápasy začínají shodně v 9 hod. Ostatní družstva zajíždějí ke svým zápasům na kurty soupeřů.

Druhý hrací víkend družstev

Aktuality | sobota 13. května 2017, 12:07

Minulý víkend byl druhým hracím víkendem družstev. Pro náš oddíl to byl víkend velmi úspěšný. Družstvo dospělých bodovalo v domácím prostředí a zvítězilo nad TK Holice 5:4. Dařilo se ostatním družstvům. [celý článek]

Zemřel Ladislav Berger

Aktuality | čtvrtek 11. května 2017, 20:19

Dne 9.5. zemřel dlouholetý člen našeho tenisového oddílu pan Ladislav Berger. I ve vysokém věku chodil pravidelně hrávat svoje oblíbené čtyřhry a zúčastňoval se celostátních seniorských turnajů. Pan Ladislav Berger zemřel ve věku 82 let a byl tak nejstarším aktivně hrajícím členem našeho oddílu. Poslední rozloučení se bude konat v úterý 16.5. od 13 hod. v brodské obřadní síni. Čest jeho památce!

Výzva k zaplacení členských poplatků

Aktuality | úterý 9. května 2017, 12:38

Žádáme všechny členy oddílu aby uhradili členské poplatky. To se týká zejména dětí, mládeže, resp. jejich rodičů. Členské poplatky plaťte prosím u obou správců tenisového areálu.

Rozpis domácích zápasů družstev

Aktuality | pátek 5. května 2017, 12:51

Následující víkend budou sehrány tyto domácí zápasy družstev. V sobotu 6.5. odehrají svoje domácí zápasy družstva dospělých a staršího žactva A. Dospělí se střetnou s družstvem TK Holice a starší žáci A odehrají svůj mistrovský zápas proti družstvu TC Chrudim A. Oba zápasy začínají v 9 hod. Odpoledne od 14 hod. bude sehrán ještě domácí zápas Baby A, které nastoupí proti družstvu DTK Skuteč. V neděli je na programu jediný domácí zápas. Mladší žáci A se v něm utkají s družstvem TENIS-CENTRUM DTJ HK A. Zápas začíná rovněž v 9 hod.

Odehrány první soutěžní zápasy družstev

Aktuality | čtvrtek 4. května 2017, 14:04

I přes nepříznivé počasí se na tenisty usmálo o víkendu i sluníčko a podařilo se odehrát všechny zápasy družstev. Zatímco mládežnická družstva začala ve velkém stylu, družstvo dospělých se nesešlo v potřebné sestavě a hlavně proto svému soupeři ve Chvaleticích podlehlo 4:5. [celý článek]

Začínají zápasy družstev

Aktuality | neděle 23. dubna 2017, 1:14

Příští víkend se naplno rozjedou soutěže družstev. V sobotu 29.4. od 9 hod. sehrají na domácí půdě zápas starší žáci B. Ti se utkají s družstvem LTC Pardubice B. Odpoledne od 14 hod. se uskuteční zápas babytenistů C proti družstvu Tesla Pardubice C. V neděli 30.4. se představí v domácím zápase družstvo dorostu. To nastoupí proti družstvu TK Ledeč nad Sázavou. Současně bude sehrán zápas mladšího žactva B. Mladší žáci B nastoupí proti družstvu LTC Vysoké Mýto. Oba zápasy začínají v 9 hod. Ostatní družstva zajíždějí ke svým zápasům na kurty soupeřů.

Zahájení letní sezóny 2017

Aktuality | středa 12. dubna 2017, 22:26

Letní sezóna 2017 bude zahájena v úterý 18.4. Zároveň s tímto bude zahájen výběr členských poplatků. Členské poplatky plaťte prosím u obou správců oddílu.

LA CUP ukončil halovou sezónu

Turnaje | pondělí 3. dubna 2017, 6:54

O právě proběhlém víkendu se odehrál poslední halový turnaj sezóny. Turnaj mladšího žactva vyhráli Nikolas Kříž ze Sokol Jemnice a Eliška Grünová z HTK Třebíč. [celý článek]

1 2 3 4 5 6 »
nabor