Aktuality

# Zpět na výpis

Leden měsícem turnajů!

Hned na začátku nového roku se uskutečnil 7. - 8.1.2023 turnaj starších žáků a žákyň. Domácí Patrik Hranický tak i Josef Trtík se dostali do 2. kolo v singlu. Klukům se však dařilo ve čtyřhře, kde získali stříbro. Bohužel nestačili na dvojici Krška-Veškrna 3-6, 2-6. Turnaj singlu vyhrál první nasazený Tomáš Krška, který porazil Veškrnu hladce 6-1, 6-1. 
 
Mezi děvčaty se nejlépe dařilo Viktorii Havlíkové. Ta porazila ve finále Terezu Latislavovou 6-4, 6-4. Havlíčkobrodská odchovankyně Ellen Čechová se se svojí parťačkou dostala až do finále čtyřhry. Bohužel však nestačily na dvojici Janůfková - Hrdličková.
 
 
 
14.1.2023 se konal turnaj čtyřher pro rekreační hráče
 
Turnaje se zúčastnilo celkem 9 dvojic. Do semifinále se probojovali Jindra Kučera s Petrem Klofáčem, kteří porazili až v tie-breaku Romana Novotného a Zdendu Popka. Ve druhém semifinále se zadařilo chlapců z Chrudimi, kteří porazili pardubičáky Petra Sýkoru s Honzou Borovcem. Finále bylo v roli kluků z Chrudimi, kteří porazili Klofáče s Kučerou 6-3. 3. místo zbylo až na Novotného s Popkem. Finále o pohár útěchy vyhráli bratři Pochopovi.
 
21. - 22.1.2023 turnaj kat. C dorost! 
 
Za domácí se mezi chlapci představili Erik Šrámek a Adam Svoboda. Erikovi se lépe deřilo v deblu, kde postoupil až do finále, které díky zranění svého parťáka museli skrečovat. V singlu se Erik dostal do druhého kola, kde nestačil na prvního nasazeného Havla. Adam se v singlu do semifinále, kde ho porazil pozdější vítěz turnaje Filip Dymák. Stříbro bral Adam také v deblu. 
 
Jako st. žákyně nastoupila do turnaje také Emma Hladíková, která vypadla v super tie-breaku po boji ve 2. kole s vítězkou turnaje Eliškou Dřevojanovou. Emma se dostala s Natalií Šlesarovou do semifinále čtyřhry, kterou museli díky onemocnění skrečovat.
 
28. - 29.1.2023 turnaj kat. C ml. žactva!
 
Do turnaje nastoupili hned 4 domácí hráči - Antonín Gerža, Jiří Čelanský, Tomáš Henzl a Petr Kvanka. Poslednímu jmenovanému se dařilo nejlépe když v singlu získal bronz a  v deblu stříbro. Pro kluky to byl vůbec první turnaj pořádaný ČTS!!! 
 
Mezi děvčaty se do 2. kola dostala po skvělém výkonu Bára Mlynářová!!! Simona Teclová se bohužel přes 1. kolo nedostala. Holky si spolu zahrály také čtyřhru, kde nepostoupily do 2. kola. Vítězkou čtyřhry se stala havlíčkobrodská Ellen Čechová s Hanou Votavovou!!! Single vyhrála Ella Kopřivová z TK Spartak Jihlava.