Aktuality

# Zpět na výpis

Výsledky družstev 2022

Přinášíme Vám výsledky uplynulé sezóny. I tento rok jsme měli týmy ve všech věkoých kategoriích a nově také 2 družstva v dospělých.

Naši minitenisté sbírali zkušenosti svými vůbec prvními zápasy a v Memoriálu Zdeňka Kocmana skončili ve své skupině B na 2. místě za prvním Hlinskem.

Babytenisté v nejvyšší krajské soutěži skončili na posledním místě. Přesto podávali skvělé výkony a podařilo se do zápasů zapojit všechny hráče spadající do této věkové kategorie, z čehož máme jako klub velkou radost.

Ml. žactvo díky výměně soutěže s týmem Tesla Pardubice hrálo nejvyšší východočeskou soutěž - O putovní pohár prezidenta ČTS. V nabité konkurenci obsadilo naše družstvo hezké 6. místo.

Ve starších žácích jsme se až do posledního kola rvali o postup do nejvyšší soutěže. Nakonec jsme obsadili 2. místo za vítězem z Ústí nad Orlicí.

Bohužel dorostu utekl postup do nejvyšší soutěže o jedno vítězství a obsadilo 2 místo, tak i družstvo dospělích ,,A´´ skončilo na nepostupovém 3. místě.

Rekreační družstvo dopělých ,,B´´ obsadilo 4. místo.